Apie mus

about-us-535x808

Prekinis ženklas Adrika buvo sukurtas 2014 metais.

Esu Mariana Višnevskaja Jankovičienė, 2014 metais sukūriau prekinį ženklą ADRIKA. 2015 metais tai tapo mūsų šeimos verslu. Labai tuo džiaugiuosi, nes kurdami kartu galime pasiekti geresnių rezultatų.

 

ADRIKA yra mano sukauptos patirties, meilės rūbams ir atsidavimo savo darbui rezultatas. Daug metų dirbau siuvimo kompanijose, dalyvaudama visuose drabužio kūrimo etapuose. Gautos žinios ir artimųjų palaikymas paskatino mane kurti ir pristatyti savo kūrybą pirkėjams.  Dažnai įkvėpimo semiuosi iš vintažinių mamos suknelių, kurios man yra kaip amžinos mados etalonas. Kurdama  drabužius stengiuosi pabrėžti moters eleganciją ir laikytis paprastų taisyklių – drabužis turi būti gražus, patogus ir kokybiškas.

 

2016 metais pradėjome eksportuoti savo gaminamą produkciją į Latviją. Turime pasiūlymų pristatyti produkciją ir bendradarbiauti su partneriais Jungtinėje Karalystėje.

 

ADRIKA prekės ženklą pristatau dalyvaudama parodose Lietuvoje ir užsienyje. Nuo įkūrimo esu dalyvusi parodose Baltic Fashion & Textile Riga, Brokerage Event Riga, Fashion Bazaar, Moters pasaulis, Kauno dizaino savaitė „KODAS 477“, Vilniaus dizaino savaitė, Stiliuz 2016, Šiaulių Shopturgis, Rinkis prekę lietuvišką ir kt.

 

Gražios dienos!

Pagarbiai, Mariana

Kontaktai
0
Jūsų krepšelis tuščias!

Panašu, kad į krepšelį dar neįdėjote jokių prekių.

Naršyti produktus

Watch Dragon ball super